1995 yılından beri faaliyetini sürdüren ve ISO 9001 Kalite Güvence Sertifikası sahibi olan şirketimiz, bina teknolojileri ve sanayi projelerinin ihtiyaç duyduğu mekanik tesisat uygulamaları ve işletmede olan tesislerin ihtiyaç duyduğu bakım, revizyon ve teknik yönetim konularında hizmet vermektedir.

Yurt içi faaliyetlerimize ek olarak 1996 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz 2M Engineering Co. ile Azerbaycan/Bakü ve 2007 yılında kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Too Ideal Engineering Almaty/Kazakistan şirketlerimizle yurt dışında aynı kapsamda faaliyetlerimize devam etmektedir.

Ülkemiz için yeni ve gelişen bir pazar halini alan Libya’da da 2009 yılında organizasyonunu tamamlayarak bu ülkede faaliyet gösteren büyük müteahhitlerimize bilgi birikimi ve tecrübesi ile destek olmaya başlamıştır.

Şirketimiz, yatırımcının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak kalıcı, işletme ve bakım giderleri düşük, gelişen teknolojiyi yakından takiple projeler üretmek ve bu projelere, tasarım, uygulama, işletme, bakım ve finansmandan oluşan her noktada en yüksek seviyede hizmet sunmayı esas amaç edinmiştir.

Birleştiğimiz çatı altında ideallerimizi hep bir üst noktaya taşımak ve yıllar sonra müşterilerimize kazandırma gayreti içerisinde aynı heyecan ile hizmet verebilmek en büyük dileğimizdir.